SK EN CZ

  Zavolajte nám: +421 55 623 18 14

Často Kladené Otázky: Otázky a odpovede

Dobrý deň všetkým,

V tejto časti sa snažíme sústrediť všetky odpovede na otázky, ktoré by ste si mohli klásť v súvislosti so značkou Claude Paris a s fungovaním jej e-shopu.
Ak predsa len nenájdete informácie, ktoré hľadáte, môžete nás kontaktovať na: shop@claudeparis.sk.

Komu nie sú odporúčané BIO afrodiziaká Claude Paris?

Claude Paris neodporúča užívanie výživových doplnkov tehotným alebo dojčiacim ženám, ani deťom a mladým ľuďom do 15 rokov. BIO afrodiziaká sú bez kontraindikácií a vedľajších účinkov. Jedine Ninon Lagon nie je odporúčaný ženám s osobnou alebo rodinnou anamnézou rakoviny prsníka vzhľadom na prítomnosť vysokej koncentrácie sóje. Osoby trpiace alergiami na potraviny by si mali pozorne prečítať zoznam ingrediencií produktov ich výberu a v prípade pochybností sa poradiť s lekárom alebo lekárnikom.

Aké sú rozdiely medzi výživovým doplnkom a liekom?

Zatiaľ čo lieky sú vyrábané za účelom liečenia chorôb, výživové doplnky sú určené zdravým osobám a osobám, ktoré si želajú aj naďalej zachovať zdravie starostlivosťou o telo a myseľ. Na rozdiel od liekov, výživové doplnky sú voľne dostupné a môžu sa predávať aj mimo lekární.

Sú BIO afrodiziaká Claude Paris zlúčiteľné s medicínskou liečbou?

Ak sa liečite na nejakú chorobu, poraďte sa so svojím ošetrujúcim lekárom, aby vás uistil o zlúčiteľnosti s výberom vášho produktu.

Ako skladovať BIO afrodiziaká ClaudeParis?

Po užití BIO afrodiziak sa odporúča fľaštičku znovu dobre uzatvoriť, skladovať pri izbovej teplote (medzi 10 a 25°C) a zároveň ich chrániť pred vlhkom a svetlom. Držať mimo dosahu detí.

Môžem užívať viaceré BIO afrodiziaká Claude Paris súčasne?

BIO afrodiziaká Claude Paris sa môžu bezpečne kombinovať.

Čo robiť ak pociťujem nežiadúce účinky?

Recepty Claude Paris boli navrhnuté tak, aby nevyvolávali vedľajšie účinky. Ak predsa len pociťujete nežiadúce účinky po občasnom užití alebo pri liečbe – kúre, prerušte užívanie afrodiziak a pred nasledujúcim užitím sa poraďte so svojím lekárom.

Kde môžeme kúpiť BIO afrodiziaká Claude Paris?

Všetky BIO Afrodiziaká Claude Paris sú k dispozícií na našej stránke www.claudeparis.sk, ako aj u našich distribútorov, ktorých nájdete TU. V prípade otázok týkajúcich sa tejto témy nás neváhajte kontaktovať na shop@claudeparis.sk.