SK EN CZ

  Zavolajte nám: +421 55 623 18 14

Kto je CLAUDE

Laboratórie, ktoré sa starajú o milovanie

Prvé 100% BIO afrodiziaká využívajúce zmyselnú fytoterapiu vytvorili laboratórie Claude v septembri 2012 po 18 mesiacoch výskumu.
Francúzske zloženie, ktoré zodpovedá národným a európskym normám a je overované inštitúciou Bureau Veritas štvrťročnými kontrolami. Tieto kontroly sú veľmi dôležité, pretože okrem toho, že overujú 100% BIO recepty, umožňujú vyvrátiť prítomnosť viagry alebo derivátov viagry v receptoch.

BIO afrodiziaká sú určené tak mužom ako aj ženám a boli vyrobené pre maximalizáciu mužského potešenia a potešenia jeho partnerky. Môžu byť použité ako ozajstné cielené povzbudenie alebo ako pravidelná pomoc, ich použitie je diskrétne a ponúkajú udržateľnú alternatívu k liekom a k chirurgickým zákrokom.


100% BIO: označené recepty sú plne vyrobené z najčistejších biologických ingrediencií. Bez pesticídov & Bez GMO

Spokojnosť testovaná: recepty boli testované a schválené reprezentatívnou vzorkou francúzskych párov a rôznych vekových kategórií

100% Francúzske: kapsule sú navrhované a vyrábané vo Francúzsku

Bez lepku: aby sa zabránilo neznášanlivosti

Znížený škodlivý vplyv na životné prostredie: s použitím recyklovateľných materiálov

Žiadne vedľajšie účinky

Skutočné vzrušenie: recepty sú navrhované spôsobom, aby prirodzene podporili vaše vzrušenie

Príbeh CLAUDE

Laboratória Claude Paris sú predovšetkým príbehom lásky. Zrodené v St Germain de Prés v roku 2011, náš tím tzv. D-Lab, ktorý je známy ponukou kozmetiky a BIO produktov, vyvinul s veľkým nadšením a láskou tieto afrodiziaká, aby ponúkol to najlepšie, a len to najlepšie ☺

Prečo afrodiziaká?

Mnohí ste nás žiadali o tieto spoľahlivé kapsule, prírodné a zároveň koncentrované, aby ste sa mohli starať o milovanie, tak ako sa staráte o svoje telo. Často ste takisto vyjadrovali svoje špecifické potreby, a preto sme vypracovali extrémne cielené produkty starostlivosti pre mužov a pre ženy. S cieľom rozveseliť vás sme rozšírili našu radu o tzv. Delikatesy. Aj v súčasnej dobe nás žiadate o nové produkty a my na ich príprave s veľkým potešením pracujeme.

Prečo práve Claude ?

V čase keď sme začali pracovať na receptoch, sa naše kancelárie nachádzali neďaleko ulice Sabot, v 6 okrese Paríža. Zatiaľ čo sme premýšľali nad konceptom nekonečnej lásky, každý deň sme stretávali Claude a Claude, mýtickú dvojicu tejto štvrte, obývajúcu túto malú dláždenú ulicu…snáď odjakživa. Ruka v ruke s ich nežnými pohľadmi, na ich zvráskavených tvárach, boli to oni, kto nám vnukli chuť LÁSKY k životu, ktorá nás medzi nežnosťou a vrúcnosťou, inšpirovala postupne vytvoriť náš vesmír.