SK EN CZ

  Zavolajte nám: +421 55 623 18 14

Príbeh Claude

Laboratória Claude Paris sú predovšetkým príbehom lásky. Zrodené v St Germain de Prés v roku 2011, náš tím tzv. D-Lab, ktorý je známy ponukou kozmetiky a BIO produktov, vyvinul s veľkým nadšením a láskou tieto afrodiziaká, aby ponúkol to najlepšie, a len to najlepšie ☺

Prečo afrodiziaká?

Mnohí ste nás žiadali o tieto spoľahlivé kapsule, prírodné a zároveň koncentrované, aby ste sa mohli starať o milovanie, tak ako sa staráte o svoje telo. Často ste takisto vyjadrovali svoje špecifické potreby a preto sme vypracovali extrémne cielené produkty starostlivosti pre mužov a pre ženy. S cieľom rozveseliť vás sme rozšírili našu radu o tzv. Delikatesy. Aj v súčasnej dobe nás žiadate o nové produkty a my na ich príprave s veľkým potešením pracujeme.

Prečo práve Claude ?

V čase keď sme začali pracovať na receptoch, sa naše kancelárie nachádzali neďaleko ulice Sabot, v 6 okrese Paríža. Zatiaľ čo sme premýšľali nad konceptom nekonečnej lásky, každý deň sme stretávali Claude a Claude, mýtickú dvojicu tejto štvrte, obývajúcu túto malú dláždenú ulicu…snáď odjakživa. Ruka v ruke s ich nežnými pohľadmi, na ich zvráskavených tvárach, boli to oni, kto nám vnukli chuť LÁSKY k životu, ktorá nás medzi nežnosťou a vrúcnosťou, inšpirovala postupne vytvoriť náš vesmír.